Adres :

Barbaros Mah. Hacı Mustafa Bey Cad. No:44 / ÇANAKKALE

 

Tel:  0 286 222 00 99

        0 538 811 35 49

 

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

TUAL KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Çanakkale

       Milli Eğitim Bakanlığı'na Özel Tual Kız Öğrenci Yurdu, çağdaş yönetim anlayışıyla, öğrencileriyle bütünleşmeyi esas alarak güvenli, konforlu ve huzur içinde bir barınma hizmeti sunmayı ilke edinmiş, modern bir yurttur. Yurdumuz, Birinci sınıf standartlara sahip olanaklarıyla hizmet vermektedir. Çanakkale şehir merkezdeki merkezi konumuyla Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi  Terzioğlu ve Anafartalar kampüslerine oldukça kolay ulaşım olanağına sahiptir.

 

      Odalarımız 1, 2 ve 3 kişilik şekilde misafirlerimizin rahatı için özenle hazırlanmıştır. Özel Tual Kız Öğrenci Yurdu anlayışlı bir yönetim, sorumlu ve profesyonel işletmecilik anlayışı ile siz değerli öğrencilerimize sunulan hizmetlerde öncü olmaktan gurur duyar. 

Sizde "Farklı Bir Yurt" arıyorsanız doğru adresdesiniz. 

Hizmetlerimiz
Fotoğraflarımız
Odalarmız

EV YEMEKLERİNİ ARATMAYAN LEZZET

      Güvenli, kaliteli malzeme ve yenilikçilik anlayışı ile donatılmış mutfağımızda zengin açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği haftanın yedi günü öğrencilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Yurdumuzda konaklayan 2.öğretim öğrencilerimiz için kahvaltı ve akşam yemeği saatleri okul giriş ve çıkış saatlerine göre planlanmaktadır.

NEDEN TUAL KIZ ÖĞRENCİ YURDU ?

Kurulduğu günden bu yana geleceğin temeli olan gençleri bünyesinde ağırlayan yurdumuz, profesyonel yönetim kadrosu ve güler yüzlü çalışanlarıyla size evinizin sıcaklığını yaşatır.

Nitelikli bir yaşam ortamında sosyal kültürel alanlarda düzenlenecek etkinliklerimizle öğrencilerimizin kişisel gelişimlerine katkı sağlayarak keyifli bir öğrencilik hayatı sunar. 

TUAL KÖY

     Alanında öncü, deneyimli ve eğitimli personeliyle,  kaliteli, konforlu, güvenli ve özgür yaşanabilen ortamlarda, sizlerin sıcak bir aile ortamında yaşamanız için en uygun ve ekonomik seçenekleri sunmakta.

   T.C. Milli Eğitim Bakanlığınca ve Çanakkale Valiliğince düzenli olarak denetlenmekte.

    Bu yüzden siz aileler için en değerli varlıklarınız olan çocuklarınızı, güvenerek huzur içinde teslim edebileceğiniz doğru adrestir.

1, 2 ve 3 KİŞİLİK FERAH ODALAR

Sessiz ve sakin kullanım alanlarıyla her an bireysel çalışmaya olanak tanıyan odalarımız öğrencilerimizin kendisine ait ortopedik yatak, sandıklı baza, elbise dolabı, kitaplık ve çalışma masası olacak şekilde tasarlanmıştır.

Yurdumuzda öğrencilerimizin rahatlığı ve güvenliği ön planda tutulmaktadır.

YURDUN KONUMU

Terzioğlu Yerleşkesi

7 durak mesafe (10-15 dk)

Ç-3 / Ç-3 Express

Anafartalar Yerleşkesi

15 - 20 dk otobüs mesafesi

Ç-3 / ÇT-3

Çanakkale Şehitleri Yerleşkesi

7 durak mesafe (10-15 dk)

Ç-3 / Ç-3 Express / Ç-8

  • Çanakkale İskeleye (17 dk)

  • Yeni Kordon  (15 dk)

  • 17 Burda AVM  (20 dk)

1,2 ve 3 Kişilik Özel Odalar